پیام نوروزی
1396/12/29
پیام نوروزی
متن پیام امام جمعه محترم مرند به مناسبت آغز سال 1397

پیام نوروزی امام جمعه محترم مرند

بسم الله الرحمن الرحیم

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

حلول و تقارن بهار معنویت و مناجات با خدای مهربان، ماه رجب المرجب ، ماه تولد امام عدل و حق و بهار طبیعت عید باستانی نوروز به همه منتظران بهار انسانیت و امت اسلام بویژه خانواده بزرگ ایثارگران از شهداء ، جانبازان، آزادگان و رهروان حقیقی آنان ملت عزیز و سربلند ایران و رهبر حکیم و فرزانه ولی امر مسلمین مبارک باد.

از درگاه خدای عزیز و رحمان مسئلت می کنیم سال 97 و آینده را برای ملت بصیر و کم نظیرمان و همه همپیمانان آن ، سال پیشرفت ، مهربانی ، انسجام بیشتر و غلبه بر مشکلات و توطئه های دشمنان ، تحت پرچم اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و رهبری امام خامنه ای عزیز باشد.

امنیت ملی پایدار و کم نظیر ، عزت و سربلندی نظام اسلامی و ایران که ثمره خون شهیدان، مجاهدت و مقاومت بی وقفه  ملت بزرگ ما است همچنان به شدت نیازمند وحدت، هم دلی و فرهنگ جهادی همه آحاد جامعه برای دست یابی به اهداف و منافع ملی در عرصه های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است. سالی سرشار از موفقیت، سر بلندی ، آرامش و شاد کامی برای یکایک مردم مهربان و وفادارمان از حضرت حق سبحان مسئلت دارم.

29/12/96

علی نعمت زاده

امام جمعه مرند